Skontaktuj się z nami

+48 91 4694 553

O firmie

O firmie

INCERT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem. Siedziba główna firmy znajduje się w Szczecinie przy ul. Firlika 20 lok. 402A. Posiadamy Oddział w Warszawie oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin zarządzania w większości dużych miast Polski: w Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych.

W trosce o jak najwyższe standardy obsługi Klientów wdrożyliśmy, stosujemy i doskonalimy w naszej Firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008.

 

Wykorzystując bogate doświadczenie konsultantów, INCERT świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie:

  • opracowywania i wdrażania Systemów Zarządzania zgodnych z wymaganiami norm ISO serii 9000, ISO 14001, PN-N 18001, ISO/TS 16949, ISO 27001, ISO 22000, i innych,
  • projektowania i wdrażania strategii przedsiębiorstw, w tym również strategii zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu (CSR),
  • pozyskiwania środków unijnych,
  • organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym szkoleń z zakresu ISO, szkoleń technicznych oraz szkoleń "miękkich".


Zaplecze intelektualne firmy stanowi kilkunastoosobowy zespół auditorów oraz specjaliści z dziedzin marketingu, finansów, zarządzania i organizacji.

 

Systemy Zarządzania wdrażane przez naszych konsultantów w organizacjach o różnych profilach działalności – produkcja przemysłowa, usługi, handel, jednostki administracyjne certyfikowane zostały przez cieszące się wysoką renomą jednostki certyfikujące m.in:

  • BSI Management Systems,
  • DNVGL (dawniej: DNV oraz Germanischer Lloyd),
  • TÜV Rheinland,
  • Bureau Veritas.

 

Utrwala nas to w przekonaniu, że jakość oferowanych przez naszych konsultantów usług gwarantuje satysfakcję firmom podejmującym z nami współpracę. Zdobyte doświadczenie oraz obycie z nowoczesnymi technikami szkoleń i systemów zarządzania, współpraca z praktykami, licznym gronem wykładowców i konsultantów pozwala nam twierdzić, iż INCERT jest solidnym partnerem i gwarantem efektywnej realizacji postawionych celów.

Partnerzy

medicam
Neron
IGNATIANUM
cms
lima.therm
szpital-drezdenko
oic
domlekarski
plus
frse_logo
zut
cdt medicus
netcom
elektroporejkt
granit
yit-logo-w
ka-na
home.pl
spg.zoz.rybno
unityline
mmCreation.pl