Skontaktuj się z nami

+48 91 4694 553

Szkolenia dla studentów

Szkolenia dla studentów

Podwyższanie kwalifikacji poprzez szkolenia na dzisiejszym rynku pracy ma ogromne znaczenie. Aby zaistnieć i zdobyć dobrą pracę nie wystarczy już wykształcenie wyższe i znajomość języków.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi młodych, nie posiadających jeszcze doświadczenia oraz przede wszystkim nie będących w stanie pokryć wysokich kosztów uczestnictwa w szkoleniach oferowanych przez większość instytucji szkoleniowych, a chcących poszerzyć swoje kwalifikacje przygotowaliśmy specjalną ofertę dla studentów.

 

Studenci każdego rodzaju studiów - także podyplomowych i doktoranckich - mogą brać udział w szkoleniach zamieszczonych w naszym harmonogramie w specjalnych cenach ze zniżką.

Dodatkowo przy organizacji szkoleń dla Studentów podejmujemy współpracę z kadrą różnych Uczelni, organizacjami studenckimi, biurami karier, a także Studentami chcącymi zorganizować szkolenie dla siebie i swoich znajomych.

Wszystkie nasze szkolenia są zakończone egzaminem i kończą się uzyskaniem uznawanego certyfikatu. Korzystając z naszych usług zwiększasz swoje szanse na rynku pracy!

 

W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2016/2017 serdecznie zapraszamy do współpracy nowych Koordynatorów, którzy chcą z nami zorganizować szkolenia na swojej Uczelni, a przy okazji nabyć ciekawe doświadczenie, którym będzie można pochwalić się w CV!

 

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia na swojej Uczelni wypełnij formularz!

lub zadzwoń: Adrianna Skrok tel. 664 373 772


Powrót do listy

Partnerzy

cms
ka-na
yit-logo-w
spg.zoz.rybno
zut
unityline
domlekarski
netcom
IGNATIANUM
it.swerwis
szogun
elektroporejkt
medicam
szpital-drezdenko
plus
home.pl
lima.therm
logo_dga
frse_logo
oic
mmCreation.pl